2009/04/22

läti kiire biit 2

seekord näete koguni kolme plaati pildil. tõesti see lugu on ilmunud vähemalt kolmel albumil. mina teadsin kõige varem seda rigonda stereo plaati. see on muide raamatukoi poe alguspäevist peale seal üks kallimaid vinüüle olnud. olen selle kohta ka välismaalt teateid saanud. aga stereo plaadil on see lugu katkestatud inglisekeelsete repliikidega ning manipulatsioonidega helipildis, et ma saaksin kontrollida oma stereosüsteemi.
"invitation to dance" plaatidest olen juba korra kirjutanud. pärast teise osa kaudu seeria avastamist leidsin ka esimene osa, millel ongi see sama lugu, mis on stereo plaadil, aga nüüd siis täies pikkuses ja uhkuses. vinüüli kvaliteet on ka hea. lisaks leidub see track ka non stop dancing plaadil, mis on siis omamoodi kogumik tantsuplaatide seeria parimatest paladest. see kogumik on väga kergesti leitav. tantsuplaatide esimesel osal on mõni hea koht veel, näiteks üks keskmine biit rütm, mille alguses on isegi sitar.

again we are visiting latvian ballroom dancing lp series called "invitation to dance". this great beat track is from first part. it's available also on two other records you can see on my picture. rigonda stereo test record should be known also among foreign diggers. like typical test record, this one has also this great organ groover interrupted by comments in english for checking your stereo system. this track is also available on "non stop dancing" compilation, probably export record, as it has tracklist in german besides latvian and russian. it is kind of compilation of best tracks from "invitation to dance" lps. though this record is more like mixtape, with faded out endings.
update: "non stop dancing" is also known as "in the rhythm of dance", please don't overpay, it's common record.

No comments: