2010/12/27

rocky

Поющие сердца - Полёт в ночи
Pojushhie serdca - Poljot v nochi
Вечером вдвоём 7" 1978 C62-11539-40

see lugu on küll mõnes teises blogis olnud, aga paar nädalat tagasi tuli vajadus ka eesti lugejale see üles panna. muidugi võttis see liiga palju aega ja on kaotanud aktuaalsuse. igatahes lugesin areenist Estraadiraadio albumi arvustust ja autor tahtis näidata, et uuel ajal ikka seda meloodia plaatide hinge uuesti edastada ei anna, mis on loomulikult tõsi. samas pani ta kirja, et Meloodia plaatidelt midagi sellist kui Rocky filmi teema ikka ei leidnud. ma ei taha kõlada snoobina ja ma saan aru, et arvustaja mõtles pigem eesti plaate ja ka ülekantud tähenduses, sest see on ikkagi palju fankim/popim/läänelikum kui meie spetsiifiline estraaditunnetus. aga võlun siiski teie ette Rocky teema loo otse Meloodia vinüülilt! Pojushhie Sertsa oli üks tuntud vene estraadiansamblitest, kes juba esimesel albumil sai hakkama mõne funk looga, sealjuures originaalidega. nad olid üks korralik vokaal instrumentaal ansambel. neil ilmus päris palju plaate ja kõige lihtsam neid leida polegi. sovietgroove blogist olin seda lugu kuulnud, seal on üleval flexi singli ümbris, aga mul on tavaline vinüülsingli versioon.
"Theme from Rocky" ehk "Gonna Fly Now" on kirjutatud Bill Conti poolt, kuulda sai seda kurikuulsas 1976. aasta filmis. originaal on juba suurepärane, pean siin mainima, et mängisin seda singlit genklubis ja üks härra tuli küsima, mis lugu see on. see oleks lahe, kui seda teed pidi jõudiski Estraadiraadio plaadile ka nende versioon sellest teemaloost. Pojushhie Sertsa versioon on muidugi suurepärane, originaalile alla ei jää ja olgem ausad, need scat-vokaalid teevad eriti mõnusaks.

ok, this track was posted at sovietgroove, but at first i have here scan of regular 7" label and second i just wanted to post it in Estonian. so enjoy russian version of "Gonna Fly Now" aka "Theme from Rocky" by Bill Conti, covered by Pojusshie Sertsa aka Singing Hearts. they recorded some of the funkiest tracks, available on their first album. this cover is really cool, no words, great scat vocals.

3 comments:

zencd said...

This sounds much better than flexi disk's rip.

dj willderness said...

ADRIAN!!!!!!!

Henrik said...

lahe. vokaalid on eriti oivalised.
sünt niidab ka jalust.